top of page


Pricing
Below is a guide that features prices based on cakes, cupcakes and desserts with minimum designs.
PLEASE VIEW PRICING INFORMATION PAGE FOR MORE DETAIL!
![]() Cake flavors: Cream Cheese, Whipped, Lemon, Snickerdoodle and Pineapple $45 | ![]() 6" round $45 6" tall round $115 8" round $85 9" round $135 10" round $185 12" round $205 14" round $310 * Note: Smash cakes (6" round) consists of one layer $25 ** Note: Premium cakes are at additional fee of $15 *** Note: 6" tall round consists of 4 layers | ![]() 6" round $65 6" tall round $130 8" round $135 9" round $165 10" round $205 12" round $245 14" round $350 ** Note: Premium cakes are at an additional fee of $15 ***Note: 6" tall round consists of 4 layers |
---|---|---|
![]() 9" x 13" Quarter $115 11" x 15" $155 12" x 18" Half $215 ** Note: Premium cakes are at an additional fee of $25 | ![]() 9" x 13" Quarter $135 11" x 15" $175 12" x 18" Half $255 ** Note: Premium cakes are at an additional fee of $25 | ![]() 8" round $185 9" round $235 * Note: Jumbo cakes do not consist of fondant. ** Note: Premium cakes are at an additional fee of $25 |
![]() Size and Design varies * Note: Depending on the level of difficulty the price increases. Starting prices at $250 and up. ** Note: Premium cakes are at an additional fee of $25 | ![]() Design varies Prices start at $145 ** Note: Premium cupcakes are at an additional fee of $15 | ![]() Regular 6 count $35 Regular 12 count $55 Regular 24 count $85 Large 6 count $65 Large 12 count $85 ** Note: Premium cupcakes are at an additional fee of $15 |
![]() Cookie flavors: Strawberry Cheesecake, Red Velvet, Chocolate Fudge and Sugar Starting at $12 *Note: Strawberry Cheesecake and Red Velvet are sold in a set of 5 **Other flavors are sold in a set of 12 | ![]() 6 count $25 8 count $35 12 count $65 24 count $95 *Note: 6 count consists of one flavor. | ![]() Set of 6 $14 Set of 12 $30 Set of 24 $60 *Note: Only one cake flavor for 6 count **Note: Themed cake pops are at an additional fee of $20 |
![]() Small set of 4 $35 Small set of 6 $55 Small set of 8 $75 Large set of 4 $65 Large set of 6 $75 Large set of 8 $95 *Note: Only one cake flavor for 4 & 6 count **Note: Edible image at an additional fee of $25 | ![]() Dozen starting at $45 *Note: Sold in a set of 12 when purchasing **Note: Edible image at an additional fee of $25 | ![]() Dozen starting at $45 *Note: Sold in a set of 12 when purchasing **Note: Edible image at an additional fee of $25 |
bottom of page